• Adres:
    ul. Partyzantów 21
    42-300 Myszków

  • Tel:
    +48 731 487 693
    +48 690 436 100

Sprzedaż maszyn

SNORKEL ML12M

WAGA: 120 KG

WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA: 3,8 M

SERWIS 48 H

SNORKEL ML12M

Podnośniki towarowe firmy Snorkel oferują wszechstronność, trwałość i najlepszy w swojej klasie udźwig.
Dzięki regulowanym kołom ładunkowym i szybko rozkładanym nogom stabilizującym są łatwe w transporcie, jak również szybkie i proste w konfiguracji.
Posiadają dwuręczną, przełączaną podczas pracy, dwubiegową wciągarkę, zapewniając większą wydajność podczas podnoszenie ładunków.Są nawet dwukrotnie szybsze niż inne podnośniki towarowe dostępne na rynku. Standardowo są wyposażone w osłonę kablową i nie pozostawiające śladów kółka do ciężkich prac.
Podnośniki wykorzystują profile aluminiowe z grubego drutu i bloczki kablowe z odlewu metali do zastosowań budowlanych zapewniające długi okres eksploatacji i maksymalny zwrot z inwestycji.
Modele MLM posiadają wąską konstrukcję i wyjątkowo kompaktową, zredukowaną wysokość masztu zapewniające proste przemieszczanie się przez drzwi i w ciasnych przestrzeniach,
nie wymagając systemu przechylania, co czyni je idealnym rozwiązaniem do zastosowań przemysłowych i magazynowych, w których ładunki są przewożone po całym zakładzie.
Ogólna specyfikacja:
-niebrudzące koła transportowe / załadunkowe;
-podwójna korbka, dwubiegowa wciągarka do zmiany biegów w locie;
-metalowe krążki linowe z uszczelnionymi łożyskami;
-wytłoczki aluminiowe o dużej grubości;
-wytrzymałe, niebrudzące kółka;
-stabilizatory szybko składane;
-punkt mocowania dźwigu;
-osłona kabla;
-hamulec masztu.

SPECYFIKACJA

Typ:podnośnik towarowy Wysokość podnoszenia - widły do góry: 3.8m Wysokość podnoszenia - widły opuszczone: 3.3m Szerokość (przy złożeniu): 0.77m Szerokość stabilizatora: 1.63m Długość (przy złożoneniu): 0.84m Długość robocza: 1.72m Wysokość (przy złożeniu): 1.59m Szerokość wideł (na zewnątrz): 0.58m Długość wideł: 0.76m Maks. ładowność (środek ciężkości 0,36 m): 318kg Maks. ładowność (środek ciężkości ładunku 0,61 m): 200kg Maks. ładowność (środek ciężkości 1,07 m): 84kg Min. wysokość załadunku: 150mm Waga:120kg

SKONTAKTUJ SIĘ z naszym przedstawicielem